Współpracujemy


Neurosphera - dr Zwoliński - neurolog, epileptolog

„Neurosphera" to specjalistyczna przychodnia prowadząca opiekę nad chorymi z padaczką. Opiekę nad chorymi prowadzi dr Piotr Zwoliński – epileptolog, neurofizjolog i Dyrektor Centrum. W Centrum przyjmują też psychiatrzy: Dr Szymon Niemcewicz i Dr Tomasz Szafrański którzy prowadzą indywidualną specjalistyczną parktykę psychiatryczną. W Centrum prowadzimy dagnostykę (własne badania EEG) oraz terapię padaczki i niektórych schorzeń psychiatrycznych. Współpracujemy też z wybranymi ośrodkami – neuropsychologiem, neurorehabilitantem, neurochirurgiem.

>> więcej

 


Panacea - dr Jolanta Uchman - specjalistyczna przychodnia lekarska

Specjalistyczne Centrum Medyczne Panacea jest przyjaznym i nowoczesnym miejscem . Staramy się zapewnić opiekę lekarską na najwyższym poziomie. W naszym centrum przyjmują jedni z najlepszych lekarzy w swoich dziedzinach. Nasi pacjenci mogą liczyć na wysoką jakość usług wspartych nowoczesnym sprzętem i szerokim zakresem badań diagnostycznych. Zapewniamy opiekę medyczną dla dorosłych oraz dzieci.

>> więcej

 


Fonetika - centrum badania i protezowania słuchu

Miejsce stworzone z myślą o osobach z wrodzonymi lub nabytymi wadami słuchu, użytkownikach aparatów i implantów słuchowych, dzieciach z częstymi infekcjami i chorobami ucha, opóźnieniami w rozwoju mowy lub nieprawidłowym rozwojem, osobach aktywnych zawodowo, seniorach , sportowcach, pływakach, muzykach, osobach pracujących w hałasie i wielu, wielu innych. Jest to miejsce, w którym znajdą Państwo fachową pomoc, poradnictwo oraz najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie słuchu i mowy. Misją firmy jest przede wszystkim dobro Pacjenta realizowane przez fachową obsługę w zakresie diagnostyki, protezowania, rehabilitacji, terapii, konsultacji i doradztwa medycznego. Dzięki współpracy z liderami na rynku światowym w działach produkcji i dystrybucji aparatów słuchowych gwarantujemy Państwu zawsze nowoczesne i najlepsze rozwiązania technologiczne, które na zawsze poprawią komfort Państwa słyszenia.

>> więcej

 


Akson - zaopatrzenie w sprzęt ortopedyczny

Szeroki zakres produktów medycznych sprawdzonych producentów – od inhalatorów i aparatów słuchowych, przez wózki inwalidzkie i sprzęt dla niepełnosprawnych, po łóżka rehabilitacyjne i materace przeciwodleżynowe. Na każdy z artykułów udzielamy gwarancji oraz zapewniamy możliwość skorzystania z serwisu pogwarancyjnego. W każdym z ponad 60 sklepów umożliwiamy także Państwu realizację wniosku NFZ na dofinansowanie sprzętu medycznego dostępnego w sprzedaży.

>> więcej

 


Niepubliczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna-  Aleksandra Kaczyńska

Jeśli zauważyłeś niepokojące oznaki u swojego dziecka w zakresie mowy, jedzenia, połykania, ssania czy picia, skontaktuj się z logopedą. Nie wierz w twierdzenia, że z wiekiem to przejdzie. Życzliwe rady rodziny, znajomych czy porady internetowe mogą pogłębić wiedzę na temat niepokojących zachowań, jednak żadne z tych źródeł nie jest w stanie zastąpić konsultacji logopedycznej z rzetelną diagnozą oraz indywidualnie dostosowanym programem terapii.

>> więcej

 


Abcterapeuty.pl - sklep z pomocami terapeutycznymi dla specjalistów i rodziców

Bezpieczne, atestowane i innowacyjne pomoce terapeutyczne (Upsee, Go To Seat, Bilibo, Scooot), które uatrakcyjnią pracę terapeutów i rodziców.

>> więcej

 


Flora - sklep ze zdrową żywnością i suplementami

Firma rodzinna założona w 2016 roku. W ofercie można znaleźć: suplementy diety, art. spożywcze, witaminy BIO, przyprawy, zioła, chemię EKO, kosmetyki EKO oraz książki.

>> więcej

 


Stowarzyszenie To ma sens - aquaterapia, delfinoterapia, nurkowanie

„To ma sens!" przyjmuje szeroką formułę pomocy wszystkim tym Rodzicom i ich dzieciom, które są chore na choroby przewlekłe i ich Rodzicom, którzy wiedzą najlepiej co ich pociechom jest potrzebne. Najczęstszym problemem Rodziców jest brak wystarczającej informacji gdzie i jak szukać pomocy lekarskie, prawnej, psychologicznej. Brak im kontaktu z innymi Rodzicami, którzy mają taki sam problem.
Każda choroba dotyczy całej Rodziny – I całej Rodzinie chcemy pomagać.

>> więcej