Opinie

Polecam w 100%. W pazdzierniku przylecialam z Irlandii na nasz pierwszy turnus rehabilitycyjny , który mial miejsce w Dzwirzynie. Wszystko zalatwilam przez telefon i email. Na miejscu profesjonalna zaloga z calym sprzetem. Syn mial 40 indywidualnych zajec. Przesympatyczni terapeuci, otrzymalam ogromna pomoc w zakresie dalszej rehabilitacji syna , konkretne wskazowki.Podejscie do dziecka jest fenomenalne, ja jestem pod ogromnym wrazeniem. Pierwsze postépy zobaczylam juz w trakcie turnusu bo przylecialam z siedzacym dzieckiem a po kilku dniach juz stal oczywiscie z pomoca :) ale stal :) Moja corka rowniez przyleciala bo nie mialam ja z kim zostawic i miala najlepsze wakacje, bo na zajeciach brata bawila sie obok fantastycznym zabawkami. Mamy zaplanowane kolejne turnusy i nie mozemy sie ich doczekac.Z calego serca polecam.
Zachwycona mama i siostra Amelia

Hanna Berdyszak   

Witamy! Jesteśmy rodzicami 4 letniego Adasia. Nasz syn ma autyzm i bardzo mało się z nami kontaktował, aż do momentu kiedy to udaliśmy się  centrum terapeutycznego Uniquecenter. Mowa sprawiała mu trudności, a niektóre sytuacje były dla niego nie do pokonania. Teraz Adaś jest po terapii mikropolaryzacji. Widzimy, że nasz synek zaczyna mówić wyraźniej używając nowych słów, potrafi się skupić na wykonywanej czynności, odblokował się na trudne dla niego sytuacje. Z całego serca polecamy  Uniquecenter, każdy poczuje się tam jak u siebie w domu. Terapeuci są najlepszymi specjalistami. DZIĘKUJEMY!!! Renata i Marek rodzice Adasia 

Renata   

Po pierwsze to miejsce, w którym dzieci chcą być, bo czują się bezpieczne i akceptowane tak jak w domu. Tu każde dziecko zdobywa szczyty na miarę swych możliwości i bez względu czy nauczy się pić z kubka, siadać czy czytać i wspinać po schodach, to zawsze czuje jak wielki sukces odniosło i jak dla wszystkich jest to ważne. Wiem, że może brzmi to banalnie, ale jeśli chwilę pomyślicie, to ile będziecie umieli wymienić miejsc gdzie wasze dziecko jest porostu Stasiem czy Kubą , a nie "tym Stasiem", czy "tym Kubą". Po drugie miejsce to tworzą niezwykli, mądrzy i doświadczeni ludzie, którzy naprawdę są w stanie pomoc dziecku i całej rodzinie, dlatego raz za razem pokonujemy 500 km by tu być.

Ania i Waldek rodzice Huberta   

Dzięki Uniquecenter poznaliśmy (i mamy nadzieję poznać więcej) nowatorskich metod rehabilitacji i usprawniania. Nasz Synek poczynił bardzo duże postępy i liczymy na więcej. Oprócz Borysa i naszej determinacji do sukcesów przyczynia się z pewnością indywidualne podejście do każdego z osobna oraz wyjątkowa atmosfera w Uniquecenter. Polecamy wszystkim, którzy nie wiedzą, gdzie szukać pomocy i skąd czerpać wiedzę w zakresie szeroko rozumianej rehabilitacji.

Rodzice Borysa   

Co znaczy UniqueCenter łatwo sobie przetłumaczyć... Natomiast dopiero po turnusie zrozumieliśmy na czym polega TA unikalność. Super kompetentna załoga. Super klimat. Kawał dobrej roboty. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno nie był to nasz ostatni wyjazd z Wami. Dzięki, pozdrowienia dla Wszystkich i do zobaczenia :)

Magda i Rafał rodzice Oli i Franka   

Super specjaliści, rodzinna atmosfera, terapia dobierana indywidualnie dla każdego dziecka. Dziękujemy serdecznie całej załodze. Polecamy.

Małgorzata i Andrzej rodzice Asi   

Serdecznie polecam wszystkim,super terapia,warunki,wyżywienie gwarantowana dieta rehabilitacja intensywna i bardzo rzetelna dostosowana adekwatnie do potrzeb dziecka i indywidualnie do jego schorzenia,warunki pobytu na wyjazdowych turnusach jak i stacjonarnych super!opiekun i organizator turnusu Olga Hawryluk zawsze pomocna,oddana i wyrozumiała NAPRAWDE POLECAM JEŻDZIMY JUŻ PARĘ LAT I SĄ POSTĘPY I NIGDY NIE ZREZYGNUJEMY..

Gabi mama Jakuba   

Jakub i ja, znamy Centrum Terapeutyczne Uniquecenter od ponad 5 lat. Przez cały ten okres bylismy na wielu turnusach rehabilitacyjnych w Polsce i zagranicą. Turnusy i terapie sa zaplanowane i realizowane w bardzo profesjonalny sposób. Odpowiedni dobór i łączenie terapii, daje bardzo dobre wyniki.
Na turnusach stacjonarnych, nie ma czasu sie nudzic bo cały czas sa zajecia, a turnusy wyjazdowe bez jednego dnia wolnego byłyby naprawde ciezkim zadaniem ze wzgledu na ilość pracę jaką trzeba włozyc aby uzyskać mozliwie najlepsze efekty. Ciezka praca oraz dobre jej zorganizowanie, daja bardzo dobre efekty, a przesyłane opinie po zakonczonych turnusach pomagają w dalszych indywidualnych cwiczeniach, ktore mozna wykonywac we własnym zakresie. Serdecznie dziekujemy wszystkim zaangazowanym i z całego serca polecamy :)

Marcin, tata Jakuba   

Witam. Jestem mama 4 letniego Bartoszka trafiłam do "Uniquecenter" w marcu tego roku . Po pierwszym spotkaniu nie mogłam uwierzyć że są jeszcze tacy wspaniali i serdeczni ludzie . Pomogli nam wybrać odpowiednią drogę leczenia dla Bartoszka. Dzięki nim trafiliśmy do dr Vela .Terapia zajęciowa w centrum nie mogłaby być prowadzona lepiej. Terapeuci dostosowują się do potrzeb dziecka i są bardzo rzetelnie i sympatyczni." Uniquecenter" to miejsce gdzie warto pojechać ze swoim dzieckiem. Polecam polecam i jeszcze raz polecam . Dziękujemy całej załodze :)

Sylwia, mama Bartka   

Przede wszystkim miejsce w którym czujesz się jak w domu... Opieka roztoczona nie tylko nad dziećmi, ale również nad często zagubionymi rodzicami.Terapie, które proponuje ośrodek są niekonwencjonalne, a efekty pracy z dziećmi tymi metodami zaskakujące. Terapeuci jak i założyciele ośrodka bardzo mili, kompetentni, dobrze znający się na swoim fachu, chętnie służą pomocą, są otwarci na ewentualne sugestie rodzica oraz na potrzeby dziecka. Terapie są dobierane do dziecka, do jego codziennego funkcjonowania itp., aby terapie miały jak najlepszy efekt. Moje dziecko bardzo się zmieniło odkąd jeździmy do UC, osiągnęło wiele sukcesów przy schorzeniu jakim jest MPD. Będąc na turnusach w UC otrzymałam wiele cennych wskazówek odnośnie pracy z moim dzieckiem, a także porady odnośnie zdrowego odżywiania.Również jako rodzic skorzystałam z terapii, więc mogę śmiało stwierdzić, że efekty są zaskakujące. Także śmiało mogę polecić ten ośrodek :):):) Bardzo chętnie odpowiem na pytania, jeśli jakiś rodzic ma wątpliwości lub chciałby zapytać o terapię :):):)

Marcela i Kubuś Rafalik   

Jesteśmy rodzicami Błażejka, który ma obecnie 7 lat i ma zdiagnozowaną chorobę genetyczną- Zespół Krabbego. Współpracę z Uniquecenter rozpoczęliśmy w 2011roku od turnusu delfinoterapii w Jałcie na Krymie.Od tamtego czasu minęły 3 lata a my nadal korzystamy z ich usług. Wszystkie formy wsparcia proponowane przez Centrum, a więc delfinoterapia, turnusy stacjonarne,wyjazdowe z czystym sumieniem polecamy wszystkim.Terapeutów charakteryzuje profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego dziecka, ogromne zaangażowanie.Na turnusach panuje rodzinna atmosfera i sprawna organizacja za co dziękujemy z całego serca.Z perspektywy czasu obserwujemy, że Centrum czyni kolejne kroki, aby się rozwijać, pojawiają się nowe formy terapii oraz współpraca z zagranicznymi specjalistami.Gorąco polecamy!

Ewelina i Dawid Zub, rodzice Błażejka   

Moja opinia i wrażenia po turnusie organizowanym przez Uniquecenter mogłaby ograniczyć się do jednego zdania: Filip zaczął jeździć na rowerze!
Zgodnie zresztą z obietnicą Piotra Hawryluka, nie minął miesiąc i udało się to, co wydawało się
niewykonalne. Z wielkim przekonaniem polecam wszystkim Centrum Uniquecenter. Przede wszystkim za podejście do dzieci, zindywidualizowane i ukierunkowane na realne potrzeby. Nie były konieczne żadne dokumenty medyczne i opinie, terapeuci analizują stan obecny dziecka i pracują nad aktualnymi deficytami. Byłam bardzo mile zaskoczona trafnością ich ocen. Po powrocie wszyscy widzą bardzo duże zmiany i lepsze funkcjonowanie synka.
Organizacja turnusów jest bez zarzutu, wszystko jest dopracowane i uporządkowane. Ważny jest również fakt, że Uniquecenter współpracuje ze specjalistami z zagranicy, którzy oferują wyjątkową i bardzo skuteczna terapię. Najważniejsze jest to, że po turnusie w końcu pojawiła się wstępna diagnoza tłumacząca problemy dziecka. Dziękuję! :)

Aleksandra Uscinowicz mama Filipa 5 lat (opóznienie psycho-ruchowe na skutek zespolenia atlasu z koś   

Zajęcia dobrane do indywidualnych możliwości dziecka, potwierdzone dodatkowo diagnozą na początku i końcu trwania turnusu. Codziennie przez 2 tygodnie pięć godzin zajęć począwszy od masaży neurosensorycznych, po logopedię, integracje sensoryczną i zajęcia edukacyjne a skończywszy na masażu głowy i stóp (świetne!). Efekt - po tygodniu od zakończenia turnusu widoczna różnica w zachowaniu i mowie dziecka. Polecam!

Agnieszka, mama Krzysia (opóźnienie psycho-ruchowe - lat 5)   

Zarówno terapeuci jak i opieka, zakwaterowanie i atmosfera na najwyższym poziomie. Widać duże zaangażowanie i ogrom pracy włożonej przez organizatorów by turnus spełniał oczekiwania rodziców i dzieci. Rodzinna atmosfera i serdeczność z jaka dane nam było się spotkać sprawiła, że chcemy tam wracać. Polecam wszystkim i łączę pozdrowienia.

Monika Marcjan - mama Wiktora   

Pobyt na 5-cio dniowym turnusie stacjonarnym był dla naszego synka i dla nas nie tylko czasem intensywnej, bezstresowej reh...abilitacji, ale przede wszystkim czasem nabrania sił i wiedzy potrzebnych do dalszej walki o zdrowie naszego synka. Jest to teraz o tyle łatwiejsze, że podczas pobytu w „ Uniquecenter” odzyskaliśmy nadzieje i wiarę w jego możliwości . Miła, rodzinna atmosfera połączona z pełnym profesjonalizmem i niesamowicie ciepłym podejściem do dzieci i rodziców oraz wspaniałe, domowe warunki zakwaterowania sprawiły, że zostaliśmy od razu stałymi uczestnikami kolejnych turnusów w „Uniquecenter” i nie możemy się już ich doczekać. Dziękujemy z całego serca i pozdrawiamy wszystkich terapeutów „Uniquecenter”, oraz zaprasza Wdzięczni rodzice

Agnieszka i Krzysztof Krysztofowicz, rodzice Mikołaja   

Write your own review
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.