Odkąd nasza córka, która również jest dzieckiem z wyzwaniami, zaczęła odnosić niesamowite sukcesy w rozwoju, stało się moim marzeniem, stworzyć miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom, gdzie terapeuci są dla dziecka, pełni empatii i ciepła, a oferowany program terapii jest maksymalnie dostosowywany do indywidualnych możliwości i potrzeb dziecka. Wiem jak ważne jest znalezienie właściwej i owocnej drogi dla rozwoju dziecka.

Olga Hawryluk


Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Akademii Medycznej w Poznaniu. Na potrzeby pracy rehabilitacyjnej z własną córką, ukończyła dodatkowo szereg kursów z zakresu masażu leczniczego oraz różnych technik sensorycznych. Aktualnie specjalizuje się w treningu słuchowym Metodą Tomatisa oraz mikropolaryzacji wg prof A. Sheliakina®. Rozpoczęła również studium z zakresu psychoterapii.

Chcąc dzielić się wieloletnimi doświadczeniami, wspólnie z mężem Piotrem Hawryluk otworzyła centrum terapeutyczne „Uniquecenter".

Jest odważną, zdecydowaną i bardzo kreatywną osobą. W centrum zajmuje się głównie pracą organizacyjną. Jest osobą pierwszego kontaktu z rodzicem i pacjentem. Jej główne zadania to poszukiwanie nowych możliwości rozwoju Centrum, organizacja turnusów jak również, pomoc rodzicom w pozyskiwaniu środków na rehabilitację.

Jej zainteresowania to psychologia rodzinna, zdrowe odżywianie, gotowanie  daje jej to bardzo dużo satysfakcji i pomaga w przekonywaniu rodziców do podejmowania ważnych decyzji związanych z dietą. Prywatnie jest mamą czwórki dzieci. Lubi dobrą książkę, podróże, konie i fitness.