Prowadzi zajęcia aquaterapii – wszędzie gdzie się da
i gdzie jest trochę wody.

Joanna Hereta


Prowadzi delfinoterapię z dziećmi niepełnosprawnymi.

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna, specjalność oligofrenopedagogika. Instruktor nurkowania NAUI HSA (Handicaped Scuba Association – nurkowanie dla osób niepełnosprawnych) i instruktor EFR (Emergency First Response – Pierwsza pomoc przedmedyczna).

Nie umie żyć bez wody i słońca, kocha delfiny,
taniec i bieganie na bosaka...

Wspólpracuje z Centrum na turnusach wyjazdowych. Prowadzi zajęcia aquaterapii i delfinoterapii. Z wykształcenia jest oligofrenopedagogiem. Ukończyła wiele kursów z zakresu terapii w wodzie.Prowadzi zajęcia nurkowania i aquaterapii dla osób niepełnosprawnych. Jest założycielem Stowarzyszenie "To ma sens". To niesamowita osoba, do której dzieci juz po pierwszym kontakce nabieraja zaufania i współpracują z nią bez żadnego zahamowania.  www.choredzieci.org.pl

Doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi

  • pedagog w Szkole Podstawowej Specjalnej – świetlica z dziećmi z porażeniem mózgowym,
  • dom dziecka niewidomego – wychowawca, także opiekun prawny 2 niewidomych dzieci,
  • założycielka Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych w 2009 roku – w ramach działań Stowarzyszenia – organizatorka i koordynatorka turnusów rehabilitacyjnych i wypoczynkowych dla dzieci leczonych z białaczki we współpracy z Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym w Krakowie. W ciągu roku prowadzi aquaterapię z dziećmi na basenach oraz kursy nurkowania z osobami niepełnosprawnymi.